perspektywyTechnicy mechanicy z ZSLiT najlepsi w kraju.

     Zespół Szkół Licealnych i Technicznych po raz kolejny znalazł się w prestiżowym zestawieniu najlepszych techników w kraju PERSPEKTYWY 2016. Ranking ten wymienia wyróżniające się w Polsce szkoły ponadgimnazjalne, grupując je w kilku kategoriach.
     Największy sukces odnotowaliśmy w kategorii Ogólnopolski ranking zawodów, w którym technicy mechanicy z naszej szkoły okazali się najlepsi w całym kraju zajmując 1 miejsce. Ten rewelacyjny wynik jest efektem wytężonej pracy uczniów i przede wszystkim nauczycieli przedmiotów zawodowych, którzy bardzo dobrze przygotowali przyszłych techników mechaników do egzaminów zawodowych. Należy  podkreślić, że, nauczyciele tego zawodu, panowie mgr inż. Dariusz Kotlenga i mgr inż. Grzegorz Schreiber to też absolwenci naszego technikum mechanicznego.
    ZSLiT również jako jedyna szkoła ponadgimnazjalna z powiatu tucholskiego znalazła się wśród najlepszych  w Polsce szkół w kategorii Ranking egzaminów zawodowych zajmując 115 pozycję.

 


 

 

Konkurs biblijny "Śladami świętego Pawła"

kon relKonkurs biblijny "Śladami świętego Pawła"

   Wyniki konkursu biblijnego "Śladami świętego Pawła", który odbył się dnia 27.11.2017r. W konkursie wzięło udział 24 uczniów. Konkurs prowadzili L. Bonna i ks. Marcin Woelke. Na podium stanęły uczennice z klasy II Technikum Logistycznego:

  1. Wiktoria Chrobotek (37 pkt.)
  2. Natalia Paułbicka (25 pkt.)
  3. Paulina Augustyńska (24pkt.)

Nagrody dla zwycięzców konkursu ufundowała Rada Rodziców.