perspektywyTechnicy mechanicy z ZSLiT najlepsi w kraju.

     Zespół Szkół Licealnych i Technicznych po raz kolejny znalazł się w prestiżowym zestawieniu najlepszych techników w kraju PERSPEKTYWY 2016. Ranking ten wymienia wyróżniające się w Polsce szkoły ponadgimnazjalne, grupując je w kilku kategoriach.
     Największy sukces odnotowaliśmy w kategorii Ogólnopolski ranking zawodów, w którym technicy mechanicy z naszej szkoły okazali się najlepsi w całym kraju zajmując 1 miejsce. Ten rewelacyjny wynik jest efektem wytężonej pracy uczniów i przede wszystkim nauczycieli przedmiotów zawodowych, którzy bardzo dobrze przygotowali przyszłych techników mechaników do egzaminów zawodowych. Należy  podkreślić, że, nauczyciele tego zawodu, panowie mgr inż. Dariusz Kotlenga i mgr inż. Grzegorz Schreiber to też absolwenci naszego technikum mechanicznego.
    ZSLiT również jako jedyna szkoła ponadgimnazjalna z powiatu tucholskiego znalazła się wśród najlepszych  w Polsce szkół w kategorii Ranking egzaminów zawodowych zajmując 115 pozycję.

 


 

 

Mistrzostwa w Tenisie Stołowym

MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW  1.03.2017

         Do rywalizacji o tytuł Mistrza Szkoły w tenisie stołowym przystąpiło 38 uczniów naszej szkoły: lista zawodników.


       Po zaciętej rywalizacji Mistrzem Szkoły został Piekarski Karol z klasy I TL, drugie miejsce zajął Gaca Adam  z klasy IV TI a trzeci był Lipkowski Piotr z klasy II TM.

MISTRZOSTW POWIATU W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

    7 marca 2017r w sali Technikum Leśnego odbyły się mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym szkół ponadgimnazjalnych. Zespół Szkół Licealnych i Technicznych reprezentowali następujący uczniowie: lista zawodników.

        W wyniku przeprowadzonych rozgrywek drużyna chłopców naszej szkoły po rewelacyjnie rozegranych meczach zdobyła po raz kolejny I miejsce i tytuł drużynowego mistrza powiatu.

W klasyfikacji indywidualnej uczniowie naszej szkoły zajęli:

  • Kevin Mordzak - 4 miejsce
  • Piotr Lipkowski - 3 miejsce
  • Karol Piekarski - 1 miejsce i tytuł mistrza powiatu

Opiekun drużyny  Andrzej Majewski